FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Slide Wood …víc než jen zastřešení

Na český trh jsme přinesli zcela odlišnou myšlenku, jak vnímat bazénové zastřešení. Snažíme se propojit celý zahradní koncept s vizuálním konceptem domu. Designová zastřešení Slide Wood nijak nevyčnívají v zahradě a současně slouží jako terasa. Díky přírodním materiálům na povrchu krytu, splývají s okolím a podtrhují výjimečnost zahrady.

Naše myšlenka je být pravdiví…

Jestli jsme dobří, to není na našem posouzení, ale na soudu našich klientů. Proto tak i přistupujeme k naší práci, kdy je pro nás klient na prvním místě a má do značné míry velkou možnost ovlivnit, jak výsledný produkt bude v jeho zahradě vypadat. Každé zastřešení je vyráběno na míru jednotlivého zákazníka. Dokážeme se přizpůsobit velikosti bazénu, zahrady i zvolených materiálů okolo bazénu. Klienti mohou vybírat z přírodních dřevěných prken, wpc dřevoplastových prken, přírodního slinutého kamene, nebo umělé trávy.

Slide Wood …víc než jen zastřešení
Slide Wood
…víc než jen zastřešení

Srdcem celého produktu je hliníková konstrukce, která je vyráběna na způsob “Lego” systému. Díky tomu můžeme celou konstrukci složit ve výrobní hale, odzkoušet funkčnost a teprve když je vše tak jak má být, se konstrukce demontuje a odváží ke klientovi. Všechny komponenty jsou z hliníku, nebo nerezové oceli a tudíž jsou naše zastřešení vhodná pro jakýkoliv typ vody v bazénu.

Jsme si vědomi ceny našeho produktu a proto k celému výrobnímu a prodejnímu procesu přistupujeme s patřičnou pokorou a důvěrou v nás samotných. Pro představu budoucích klientů, se naše designová zastřešení pohybují v rozmezí 250ti tisíc až třeba k 800 tisícům. Vždy záleží na velikosti bazénu, volby povrchového materiálu a volby typu odsunu krytu, zda se bude kryt odsouvat manuálně, nebo na elektrický pohon.

Měníme pohled na bazénová zastřešení
Měníme pohled na bazénová zastřešení

Nemáme ve zvyku se chválit a říkat, že jsme nejlepší. Ani neříkáme, že jsme nikdy neudělali chybu, naopak, z chyb se učíme a snažíme se vyrábět produkt k co největší spokojenosti našich klientů. Jdeme s kůží na trh a pokud je náš zákazník spokojený, tak to je pro nás ten signál, že jdeme po správné cestě.

Velmi rádi si s každým, kdo by chtěl vědět více informací o našem produktu, popovídáme osobně, ukážeme jak jednotlivá zastřešení vypadají a fungují v našem showroomu a potencionální klienty vezmeme i k hotovým realizacím, aby měli možnost, jak výsledný produkt vypadá v reálné zahradě.

Měníme pohled na bazénová zastřešení…

 

SlideWood logo

Web: www.slidewood.cz

Tel: 776 145 841

Instagram: https://www.instagram.com/slidewood/

Facebook: https://www.facebook.com/slidewood.cz/

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.