FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Existuje „pojistka na blbost“?

Když vydáváte peníze za pojištění, také si vlastně přejete, abyste je nemuseli potřebovat? Peníze za pojištění hodně lidí považuje za „vyhozené“, kladné emoce u nich určitě nevzbuzuje. 

Ideální stav je, když máte doma takové finanční rezervy, že jste sami o sobě pojišťovnou a pojištění nepotřebujete. Většina z nás ovšem v takové situaci není. Proto je potřeba dobře jednotlivé druhy pojištění vybrat, správně zvolit rizika, která chcete pojistit, spočítat pojistné částky, na které chcete být chráněni. A následně se prokousat množstvím pojistných produktů, které pojišťovny nabízí. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, co se skrývá v pojistných podmínkách, jaké jsou výluky, kdy a jak mohu produkty aktualizovat nebo ukončit. Jak správně vybrat životní pojištění, jaký je rozdíl mezi investičním a rizikovým pojištěním, jak dobře pojistit svůj dům, byt, auto, co je to pojištění odpovědnosti, co vlastně znamená pojistka na blbost, jaká jsou rizika a na co si dát pozor? Na tyto a další otázky vám rádi odpovíme tady ve Finanční gramotnosti nebo stačí nám zavolat či napsat.

Je potřeba dobře jednotlivé druhy pojištění vybrat, správně zvolit rizika, která chcete pojistit, spočítat pojistné částky, na které chcete být chráněni.
Pultar a partneři

Na koho se obrátit?

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.