FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Kongres BT 2023

Ve čtvrtek 8. 11. 2023 se celý náš tým Pultar a partneři zúčastnil velkého kongresu naší servisní společnosti Broker Trust, který se konal v pražském hotelu Clarion.

Po úvodním slovu majitele společnosti Zdeňka Sluky přišel na řadu generální ředitel Milan Vodička se zhodnocením roku 2023 jak z obchodního hlediska celkově, tak hlavně s potenciálem v oblasti investic. Zde např. zmínil, že aktuálně v bankách stále leží na běžných účtech přes 3 miliardy klientských peněz, které denně ztrácí svou hodnotu. Hovořilo se i o potenciálu v rámci novely penzijního zákona. Moudřejší všichni budeme až po jeho schválení.

Dalším bodem programu bylo duo Martinů. Martin Kouřil, obchodní ředitel a Martin Gyurák, ředitel digitalizace, kteří společně odprezentovali novinky právě v rámci nových technologií, které se do Broker Trustu začlenily během roku 2023. Představili také virtuální asistentku Bety AI. Umělá inteligence nám všem bude ulehčovat práci s informačním systémem, a to zejména  bleskovým vyhledáním různorodých informací. Digitalizace posouvá vše neuvěřitelným tempem kupředu a postupně nás, finanční poradce, bude ve vybraných činnostech nahrazovat. Nebojte se, budeme tu stále, protože vytváření vzájemných vztahů, řešení problémů a vzdělávání bude i nadále doménou lidí.

Dopolední část pak uzavřel opět Zdeněk Sluka, který hovořil právě o tom, jak se v průběhu dalších let změní role dobrého finančního poradce. Budou z nás spíše psychologové, takoví doktoři klientských peněz. Mluvil o celkovém náhledu na svět. O tom, jak je důležité cítit se pozitivně a jak je to ale i nesmírně těžké v dnešní době nastavit. Byla položena řada filozofických otázek, které nás vždy nesmírně namotivují. Nutí nás se nad prací a životem zamyslet a posunout se zase kupředu.

Následoval oběd a networking v rámci poobědové pauzy.

Po obědě přišly na řadu již tradičně přednášky jednotlivých producentů a panelové diskuse. Ještě že nás na kongresu bylo tolik, že jsme se mohli rozeběhnout a posbírat tak co nejvíce novinek. Řadu z nich určitě využijeme při nastavení správných řešení pro naše klienty.

Po shonu s přednáškami přišla na řadu afterparty. Nesmírně se vydařila. K vychutnávání delikates z rautových stolů nám kulisu tvořila rocková kapela Děda Mládek Illegal Band. Zejména já s bráchou jsme byli výběrem kapely nadšení, protože jsme s jejich hity vyrůstali. Konstatovali jsme, že je neuvěřitelné, že i po takových letech chlapi zněli z pódia stejně jako z cédéčka, které jsme si jako malí kluci pouštěli. Prostě pecka! 🤩

Tímto děkujeme všem lidem, kteří se podílejí na uspořádání takové akce. Bylo to báječné! Děkujeme za pozvání a těšíme se na další ročník!

PS: I taneční vložka byla. Hned pro odpálení kongresu si chlapi z nejvyššího managementu přichystali maorský bojový tanec Haka s vlastní textací. Velký respekt všem vystupujícím!

#pultarapartneri #zezivotaspolecnosti #kongresbt

Na koho se obrátit

Zaujal vás tento článek? Ozvěte se nám!

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.