FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Křest knihy Pavla Pumprly a Jana Muhlfeita

Každý, kdo je připraven se podělit o svůj úspěšný příběh, o své nabyté know-how, je blízký naší firemní filozofii. O to více jsme rádi, že tak uvažují i naši klienti. Byli jsme u toho, když se v Praze křtila kniha Pavla Pumprly, bývalého kapitána české basketbalové reprezentace a Jana Muhlfeita „Budování úspěšných týmů“. Svět sportu je nám blízký. Máme mezi sportovců řadu klientů, uživatelů servisní služby PREMIUM. Pavel Pumprla je jeden z nich.

Navázali jsme tak na křest pátého dílu knihy projektu BEZ FRÁZÍ a také knihy k 100letému výročí HC Dynamo Pardubice „Dynamo bez frází“. Všechny tyto knihy mají s naším finančním světem mnoho společného. I při budování společnosti Pultar a partneři a služby PREMIUM jsme za celou dobu museli překonávat řadu překážek, potýkat se s nepochopením u odborníků, měnit myšlení své a také myšlení klientů. Již sedm let ukazujeme, že energie vynaložená na službu PREMIUM má smysl a služba si získává čím dál více klientů. To by nebylo možné bez dobrého týmu kolegů a spolupracovníků.

To samé platí v kolektivním sportu a i v jiných oblastech. Například v hudbě. Aby orchestr nebyl jen uskupením vynikajících sólistů, je třeba zkušený dirigent. Díky našim klientům a jejich zpětné vazbě, zůstáváme nohama na zemi a máme inspiraci pro další zlepšování. Přejeme Pavlově knize mnoho čtenářů.

#pultarapartneri #bylijsmeutoho #klienti

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.