FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Spolupráce s Bez frází

Od dubna 2023 jsme oficiálně spustili spolupráci s projektem Bez frází.

Bez frází je prostor, kde sportovní osobnosti předávají zkušenosti pomocí příběhů vyprávěných jejich vlastními slovy bez příkras a omezení. Jednoduše je tento projekt inspirací, nevyčerpatelnou studnicí vzorů a hlavně potvrzením, že i vrcholoví sportovci jsou obyčejní lidé jako my všichni.

Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součástí projektu, který skrze autentické příběhy neustále ukazuje pravé životní hodnoty.

Určitě si přečtěte jakýkoliv příběh https://www.bezfrazi.cz/partneri/ a posuďte sami. ✌️

Naším cílem je sportovcům ukázat, jak by měli se svými penězi pracovat a vzdělávat je ve finanční gramotnosti. Sportovci si umí vydělat velmi pěkné peníze, ale na rozdíl od ostatních zaměstnání na to mají jen krátkou dobu! Bohužel ne každý má to štěstí na dlouhou kariéru jako Jaromír Jágr nebo Cristiano Ronaldo. Proto je potřeba se svými těžce vydělanými penězi nakládat s rozumem a už při aktivní kariéře se připravovat na období po ukončení kariéry, které pro sportovce může přijít kdykoliv.

Je tedy dobré a možná skoro nutné, aby měl sportovec popsané a připravené varianty, co se stane když. Celá cesta začíná vzděláním ve škole a pokud dá talent a sportovní štěstí, tak bude pokračovat a skončí úspěšnou kariérou.

My v Pultar a partneři sportovcům na jejich cestu rádi posvítíme světlem našeho majáku a jejich nejen sportovním příběhem je budeme po té správné cestě doprovázet.

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

#pultarapartneri #bezfrazi #spoluprace #pribehy #hodnoty #zkusenosti

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.