FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Investiční odborný workshop

Ve dnech 10. – 11. října 2022 se Ing. Jaroslav Pultar z naší společnosti účastnil v Náměšti nad Oslavou z pozice jednoho z lektorů Investičního odborného workshopu. Snažíme se tak předávat naše zkušenosti ze špičkového servisu, stejně jako seznamovat dále (nejen) odbornou veřejnost s naší službou Premium.

Že se to dle všeho i tentokrát podařilo, o tom svědčí zpětné hodnocení kurzu 9,68 z 10, kdy zároveň 93 % účastníků hodnotí tento kurz jako určitě užitečný pro každodenní praxi (a 2 účastníci jako spíše užitečný), přičemž 100% účastníků by kurz doporučilo dále – to zní dobře!

Potěšila nás mimo jiné reference, kterou si dovolíme citovat: „Vzdělání, motivace. Vyzkoušet si, že je příjemné bavit se s klientem o rentě (trénink v praxi). Otevření hlavy. Za mě spojení Pultar, Edward, KFP – jistota investování.“

Co dodat? Takové hodnocení je pro nás i určitým závazkem působit v oblasti edukace ve finančním a investičním sektoru dále, přispívat k další kultivaci našeho oboru. Děkujeme M&M finance company, s.r.o. využívající platformu Edward.

#pultarapartneri #edward #predavamezkusenosti #premium

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.