FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Realitní speciál

Úvodní slovo

Dnes se Vám dostává do rukou první realitní speciál společnosti Pultar a partneři. Nemovitosti jsou z hlediska nejen vlastního bydlení, ale i investování jednou z nejoblíbenějších komodit. Češi milují vlastní bydlení a berou jej i jako finanční zajištění do budoucnosti. Vlastnit v důchodu třeba rodinný dům oproštěný od hypotéky je snem většiny lidí.

Společnost Pultar a partneři v oblasti nemovitostí doposud chodila tak trochu kolem „horké kaše“. Řešíme s Vámi financování bydlení, pojištění nemovitostí a podobně. Doposud jsme Vám ale úplně nedokázali poskytnout profesionální servis v oblasti prodeje či nákupu nemovitostí. Profesionální servis, na který klademe u nás důraz. Realitní trh a realitní kanceláře vnímáme jako byznys, kde tak trochu zkušenost a důvěra mnohdy pokulhává. Zároveň ale realitní trh vnímáme jako oblast, která v portfoliu služeb Pultar a partneři chybí. Hypotéky – pojištění – investice – nemovitosti vnímáme jako uzavřený kruh. Klient, který kupuje nemovitost většinou financuje hypotékou. Pojištění nemovitosti či rizik je v tomto případě nutností či velmi žádoucí.

Dlouhou dobu jsme zvažovali, jakým způsobem zařadit realitní služby do našeho portfolia. Prioritou pro nás bylo, abychom poskytli v oblastí realit profesionální službu. Z toho důvodu jsme se rozhodli navázat strategickou spolupráci se společností BO! reality, za kterou stojí lidé, mající 15-18 let zkušeností v oboru. Představení této spolupráce a to co jsme nyní schopni Vám v oblasti nemovitostí nabídnout je cílem tohoto speciálu.

Ing. Jaroslav Pultar

Představeni BO! reality

Společnost BO! reality a finance s.r.o. je realitní kancelář která patří do skupiny BO! holding a.s. Ačkoliv je tato realitní kancelář novou značkou na trhu, stojí za ní lidé, kteří mají 15-ti až 18-ti leté zkušenosti jak z oboru realit, tak i financí. Její čtyři zakladatelé si dali jasný cíl – poskytnout klientům kvalitní a profesionální službu v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Po 18-ti letech v oboru a působení ve velkých realitních kancelářích na českém trhu, jsem si řekl, že je čas se posunout dál a přijít s novým projektem, který bude založen především na kvalitě a zkušenostech. To je podle mne na realitním trhu stále nedostatkové zboží. Aktuálně má naše společnost zastoupení především na Moravě a ve východním Čechách. Právě ve východních Čechách jsme spojili své jméno se společností Pultar a partneři, která je nám velmi blízká svou filozofií a strategií a kterou považuji za profesionála v oboru. Naše propojení vzniklo především z důvodu potřeby propojit onen „uzavřený kruh“ realit – hypoték – pojištění – investic. Naším úkolem bude především kvalitně doplnit tento kruh o oblast zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí nejen klientům společnosti Pultar a partneři. Velmi se těším na tuto spolupráci!

Mgr. Michal Pitucha
předseda správní rady BO! holding a.s.

Mgr. Michal Pitucha

Představení našeho regionálního realitního garanta

Kdo se o Vás v rámci regionu východních Čech postará? Nebude to opět nikdo jiný nežli jméno Pultar. Nejmladší syn Jan Pultar se po škole začal věnovat oblasti moderních komunikační technologií, marketingu sociálních sítí a také realit. Zpočátku se snažil do realitního světa dostat vlastními silami, prošel si mnohými školeními v oblasti nemovitostí a zajistil prodej a koupi nemovitostí několika klientům. Nyní bude Jan Pultar díky svým zkušenostem, jako realitní garant, zastřešen značkou BO! Reality. To dodá realitním službám klientů Pultar a partneři s.r.o. maximální komplexnost a profesionální servis. Ve spolupráci s realitními specialisty bude Honza dohlížet, aby realitní služby byly na stejné úrovni jako poskytuje v oblasti financí a investic jeho otec a bratr. „Cítím za to velkou zodpovědnost. Každopádně je to pro mě výzva a další služba pro naše klienty, na kterou se moc těším.“

Jan Pultar
CRM manažer a realitní garant

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.