FB Pixel
Skip to content Skip to footer

MoneyFest

Ve čtvrtek 18. 4. 2024 jsme se zúčastnili prvního ročníku nově vzniklé konference na téma finančního poradenství pod názvem MoneyFest.

Konference se zúčastnilo cca 600 poradců a my jsme byli u toho jako účastníci a posluchači, ale také jako školitelé a řečníci. Náš Ing. Jaroslav Pultar předával kolegům z branže osobní praktické zkušenosti v rámci VIP Workshopu pod hlavičkou EUCS.

Diskuse byla vedena na téma Z pojistné události k obchodní příležitosti: Best practice. Celou diskusi vedl moderátor Zbyněk Prim, který měl připravené otázky na Lukáše Kaplana a Jana Morávka zakladatelé společnosti EUCS. Navíc Honza patří k našim klientům. Proto mohly být otázky opravdu otevřené. Taky měl otázky na našeho Jardu a účastníci workshopu se tak dozvěděli, jak funguje servisní poradenství, jak naše dvě společnosti spolu zakládali první servisní balíčky v rámci ČR a jak funguje náš proklientský servis. Jak jsme s pomocí EUCS schopni likvidovat pojistné události, jednoduše, jak to v praxi doopravdy funguje.

Otázky z publika byly na funkčnost systému zadávání pojistné události. Když klient zavolá s pojistnou událostí, naše kolegyně zadá vše potřebné (popis události, potřebnou dokumentaci) do systému EUCS a pak se toho chopí právník z EUCS a jedná již na přímo s klientem. My jako poradci vše monitorujeme v systému, kde vidíme jednotlivé kroky, který právník s klientem řeší. I díky emailovým notifikacím jsme stále v obraze a můžeme kdykoliv přiložit ruku k dílu.

Od našich klientů se servisním balíčkem PREMIUM, kde je právě likvidace pojistných událostí zahrnuta, máme jen pozitivní zpětnou vazbu. Protože sami by nebyli schopni situaci řádně na pojišťovnu nahlásit a už vůbec by se jim nepodařilo získat odškodnění v takové výši, jako za pomoci právníka, který velmi dobře zná pojistné podmínky jednotlivých pojišťoven. To jsou ta drobná písmenka, která nikoho nebaví číst, ale jsou bohužel naprosto zásadní.

Právě příběhy i našich klientů si můžete přečíst na našem blogu. Např. článek o odškodnění motorkáře, článek o srážce vozidla s elektrickou koloběžkou nebo například článek o odškodnění po pádu ze stromu a mnohé další.

Děkujeme pořadatelům MoneyFestu za pozvání na tuto událost a přejeme jen progres do dalších ročníků konference.

#pultarapartneri #konference #vzdelavame

Na koho se obrátit

Zaujal vás tento článek? Neváhejte nás kontaktovat

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.