FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Profisportovci

Jednou ze specifických skupin, které vyžadují zvláštní servis jsou profesionální sportovci. Ve společnosti Pultar a partneři máme řadu klientů, profesionálních sportovců, a rádi náš servis poskytneme i dalším zájemcům. První myšlenky o takovou péči vznikly již před mnoha lety, ale musely v čase dozrát. Dozrála i služba PREMIUM, která je dnes hlavním servisním nástrojem nejen pro sportovce.

Sportovci více než jakékoliv jiné profese totiž potřebují klid pro svou profesionální činnost, pro budování své kariéry. Na rozdíl od ostatních profesí, je pro ně limitujícím faktorem čas. Délka profesionální kariéry, tedy jednoduše řečeno, doby, po které mají možnost zabezpečit sebe a svou rodinu, je násobně kratší. Navíc je závislá na řadě proměnných jako je sportovní forma, zdravotní stav a také štěstí na dobrý sportovní kontrakt.

Sejdou-li se všechny tyto aspekty v dobré konstelaci, není ještě zpravidla vyhráno. Protože v tuto chvíli se úspěšný sportovec stává viditelným i pro řadu obchodníků se vším. Je pod tlakem zaručených „neodmítnutelných“ nabídek bývalých sportovců, kteří se živí jako tipaři pro různé společnosti. Nabízejí za „mimořádně výhodných“ podmínek auta, nemovitosti, pojištění a neposlední řadě i investice.

Bohužel v řadě případů tyto nabídky končí velmi špatně a jsou drahým poučením. Jedním z takových případů byla investiční společnost WSM, která byla dokonce sponzorem 1. Hokejové ligy. Sportovci, zejména hokejisté, přišly o miliony korun. Děje se tak i proto, že na provizích z těchto obchodů profitují i další lidé, kteří se pohybují v blízkém okolí sportovce. Hráčští agenti, kustodi, bývalí sportovci, manažeři sportovních oddílů. Proto je pro sportovce, který by měl mít úplně jiné starosti, často těžké se v podobných nabídkách orientovat. Pro dobré poradce je zase obtížené se díky hradbám z příživníků k takových sportovcům dostat.

V Pultar a partneři jsme začali pro sportovce připravovat speciální semináře, kde informujeme o důležitých milnících ve finančním životě klienta a jeho rodiny. Ukazujeme sportovcům co je a jak pracuje renta, jak dosáhnout na kvalitní pojištění pro případ dočasné neb trvalé ztráty schopnosti se profesionálním sportem živit. Ukazujeme jim, že se o ně budeme starat jak v době, kdy jsou na výsluní, tak i v době před i po profesionální kariéře. Chceme je provázet celým jejich běžným životem. Díky těmto aktivitám jsme do našeho servisu získali řadu sportovců, kteří jsou dnes oporami svých klubů. Z fotbalového světa můžeme uvést např. Václava Pilaře, Adama VlkanovuVáclava Jemelku. Shodou okolností se nyní všichni sešli na jedné sportovní adrese, v Plzni.

Jsme rádi, že se začíná měnit i prostředí, ve kterém sportovci působí. Vzniká řada projektů, které mají za cíl otevírat zákulisí sportovního světa. Dávají možnost běžnému člověku nahlédnout do života sportovce se vším, co k takovému životu patří. V dobrém i ve zlém. Jedním z takových projektů je projekt „Bez frází“, který prostřednictvím skutečných příběhů ze života sportovců odhaluje často neuvěřitelné události a souvislosti. My takovým projektům fandíme.

Víme, že každý sportovec je především také normální člověk, s běžnými každodenními potřebami. Řeší své záliby, rodinu, bydlení, budoucnost svou a svých dětí.

Naše služba PREMIUM je připravena je na této cestě doprovázet.

Profisportovci.cz - banner webu péče o profesionální sportovce
 

Více o péči, kterou věnujeme profesionálním sportovcům si můžete přečíst také na webu www.profisportovci.cz.

Na koho se obrátit

Jste profesionální sportovec? Jste rodič profesionálního sportovce? Zajímá Vás servis PREMIUM pracuje? Ozvěte se mi. Rád osobně a nezávazně PREMIUM představím.

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.