FB Pixel
Skip to content Skip to footer

Bezpečné zhodnocení peněz již za 6,5 % p.a.

Věděli jste, že v březnu 2022 klienti svěřili našim bankám více jak 3,02 bilionů korun? Nyní by to mělo být něco kolem 4 bilionů korun. Je škoda, že se v tak velké míře dobrovolně vzdáváme vyšších výnosů.

Vysokou inflaci zde máme stále, ČNB uvádí 15,1%, jiní odborníci říkají, že je ještě vyšší. Z krátkodobého pohledu se nám ji asi nepodaří porazit. A proto je potřeba hledat každé procento navíc, které nám pomůže snížit ztráty, které nám vznikají na penězích uložených do běžných a spořících účtů.

A pokud se bavíme o krátkodobém horizontu, tak to procento navíc musí být také hodně bezpečné.

Jsme rádi, že našim klientům můžeme nabídnout ke zhodnocení jejich volné hotovosti další bezpečné řešení, které dlouhodobě využívají banky.

Jedná se o alternativu ke spořícímu účtu, řešení vhodné nejen pro FYZICKÉ OSOBY, ale také pro FIRMY, OBCE, SPOLKY, SVJ, které zpravidla disponují velkým objemem hotovosti a nyní je pro svou činnost nepotřebují. Nebo je mají připravené jako rezervy pro další využití. Obce a města mají tyto prostředky odložené jako spoluúčast pro dotační programy. Je škoda nechat tyto prostředky zahálet.

Proč? Aktuálně totiž náš klient dosahuje zhodnocení volných prostředků ve výši 6,5% p.a. Kromě bezpečí, je výhodou také rychlá likvidita, tzn. že v případě potřeby má do 4 dnů klient své peníze zase zpět na bankovním účtu.

Chcete také bezpečně a zajímavě zhodnotit své volné prostředky, kontaktujte nás.

Na koho se obrátit

Zaujal vás tento článek? Chcete se dozvědět vše o možném vyšším zhodnocení vaší volné hotovosti? Neváhejte nás kontaktovat.

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.

   

Budeme i vaším majákem ve světě financí

Vložením svého e-mailu se přihlásíte k odběru novinek nejen ze světa financí a investic.